ΕΕΕΕΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

"Ο πολιτισμός μιας κοινωνίας σήμερα φαίνεται από την αντιμετώπιση των ατόμων με ειδικές ικανότητες".

Λίγα λόγια για τη ιστοσελίδα.....

Αγαπητοί επισκέπτες, σας καλοσωρίζουμε στην ιστοσελίδα του ΕΕΕΕΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, η ιστοσελίδα αποτελεί την πιο επίσημη ηλεκτρονική προβολή των θεμάτων του σχολείου μας στο "εξωτερικό κόσμο" και θα καταβληθεί προσπάθεια από το διαχειριστή της ιστοσελίδας και μέσα από τις αντικειμενικές συνθήκες της εκπαίδευσης να είναι όσο πιο επίκαιρη γίνεται, φυσικά, θα χρειαστεί η αμέριστη συνδρομή του εκάστοτε διευθυντή του σχολείου όπως επίσης και η συνδρομή των συναδέλφων εκπαιδευτικών οι οποίοι είναι υπεύθυνοι για τη διεξαγωγή διαφόρων εκδηλώσεων, προγραμμάτων κ.λ.π. Επίσης, φιλοδοξία της ιστοσελίδας είναι να γίνει ένας μικρός πόλος γνώσης σε θέματα σχετικά με τη παιδεία αλλά και σε τρέχοντα  εκπαιδευτικά θέματα. Τέλος η πλοήγηση στη ιστοσελίδα δεν είναι πολύπλοκη, ξεκινώντας από τις καρτέλες που βρίσκονται στη οριζόντια μπάρα υπάρχουν διάφορες κατηγορίες όπως η αρχική σελίδα, οι υποδομές του σχολείου, το εκπαιδευτικό προσωπικό κ.λ.π., μία από τις πιο σημαντικές κατηγορίες είναι αυτή των ανακοινώσεων όπου θα γίνεται προσπάθεια να υπάρχει χρήσιμο υλικό αλλά και τα τρέχοντα νέα τόσο του σχολείου όσο και της εκπαίδευσης. Η ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από το Κόχιλα Ν με τη συνδρομή του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.

Κόχιλας Ν ΠΕ 19_20

dscn0784.jpg - 34.03 Kb